אאא

סגן שר החינוך ח"כ מאיר פרוש ויו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ יצחק פינדרוס נועדו עם מנהלי מוסדות מהזרם החרד"לי לפגישה שעסקה בשמירה וחיזוק צרכי מוסדות החינוך.

הפגישה, שנערכה במשרד החינוך, התקיימה על רקע הגידול שנרשם לטובת יהדות התורה בקרב הציבור הדתי והחרד"לי בכל רחבי הארץ, בשלושת מערכות הבחירות האחרונות. 

מנהלי המוסדות שמוסדותיהם ברובם תחת סטטוס המוכש"ר, שטחו בפניהם בעיות ואתגרים רבים העומדים בפניהם והתמודדויות בירוקרטיות אליהן הם נדרשים מעת לעת המקשות על פעילותם השוטפת.

בפגישה השתתפו: הרב אגסי דורון ת"ת דרכי מוריה, הרב בנימין יעקב ת"ת שער השמים - בית אל, הרב בר חי אריאל ספי, הרב גודינגר דוד ת"ת באפרת, הרב מרציאנו יצחק, הרב צור נריה ת"ת ישוב נווה, הרב פופוביץ אריאל קרן לסיוע לת"ת, הרב רקובר יששכר ת"ת מוריה אלעד.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

במהלך הפגישה אמר סגן השר פרוש: "אנחנו כעת לא לפני בחירות. אנחנו אחרי. מה שמלמד שדלתינו תמיד הייתה ותהיה פתוחה בפניכם. וזה הזמן והמקום להקשיב לבעיות וללמוד על האתגרים הניצבים בפניכם ואיך ניתן לסייע במשרד החינוך ומחוצה לו ולהמשיך לשמור על קשר. כך היה וכך בע"ה ימשיך".

יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ פינדרוס: "חשוב לנו לשמור על קשר ושתציפו את הבעיות והמצוקות כדי שנוכל להידרש אליהן. האיפיון של המוסדות שלכם, שנמצאים במוכש"ר, דומה לאיפיון שלנו. ישנם נושאים ארציים וישנם נושאים פרטניים. זה גם חשוב בגלל 'השכנים' שרואים שיש ילדים שעבורם הכל מסודר ואצלכם לא. אתם יכולים לראות בנו כנציגים שלכם לכל דבר ועניין".

בסיומה של הפגישה סוכם על המשך של פגישות שוטפות עם מנהלי המוסדות במהלך השנה כולה והקמת פורום ייעוד שיעסוק בנושא של צרכי המוסדות.