אאא

מנהלים החברות המובילות במשק התכנסו אמש (ראשון) בשעות הערב במלון שרתון "סיטי טאוור", לכבוד האירוע השנתי של היומון הצעיר "המבשר" שהפיק את ´כנס מובילים´.

"באו יותר אנשים משציפינו", אמר אחד המארחים לכתב "כיכר השבת". "בתוך האולם לא היה מקום לשבת והרחבה החיצונית הייתה מלאה באורחים שבאו במטרה להיחשף לסקר אודות המותגים המובילים במגזר החרדי ואף לכבד בנוכחותם".

במסגרת טקס הענקת התעודות, שידרגו השנה את מנהג הענקת התעודות והוסיפו לתעודה היוקרתית אות "מגבעת הזהב".

יוסי קלט, מנהל השיווק של ´סנו´, אמר אחרי קבלת התעודה: "ואללה, מחר יחלקו גם את גופיית הזהב?".

לעומתו, תומר סגיס, מנהל יחסי הציבור של חברת קוקה-קולה ישראל, קיבל את התעודה בהתלהבות והציג אותה בפני הצמד ´ברמן-הלפרט´: "תעודה מאוד מכובדת, אני מאוד שמח על הזכיה ומברך על היוזמה הברוכה של מדד המותגים המובילים".

שרי ש"ס, אליהו ישי ואריאל אטיאס, שהיו אמורים לכבד בנוכחותם ואף לשאת נאומים, שינו את תוכניתם ברגע האחרון, זאת, בעקבות כתבות שהתפרסמו ביומון המארח נגד הגר"ע יוסף בסוגיית הגיור.

מארגני האירוע לא היו בטוחים עד הרגע האחרון אם שרי ש"ס אכן יחרימו את האירוע הנוצץ או שמא ההודעה שיצאה היא גחמה של אנשי הנייעס ומחרחרי הריב. אך שרי ש"ס, ובתוכם אלי ישי ואריאל אטיאס, לא הגיעו לכנס.

צלם "פאשקעוויל" קלט את המתנה המיועדת לכבוד ´הרב אליהו ישי´ על הרצפה, כאשר רגלי העוברים ושבים דורכים עליה בלי לשים לב.

מתנותיהם של מי עוד נשארו מיותמות, אתם רוצים לדעת? שימו לב: עו"ד ´דובי´ ויסגלס, בנימין ליפקין, אלי פלאי, יצחק נחשוני ועוד רבים וטובים.