אאא

התפתחות מחרידה בחקירת "הקצב מברוקלין": במשטרת ניו-יורק חושדים כי לוי ארון, בן ה-35 שרצח וביתר את גופת לייבי קלצקי בן התשע, הוא רוצח ילדים סדרתי.

העיתון 'ניו-יורק פוסט' מדווח כי חשד המשטרה לכך שארון הוא רוצח סדרתי התעורר לאחר שבדירתו נמצאו בגדי ילדים וצעצועים. על שקיות שהוציאה המשטרה נכתב "מכנסיים לילדים", "כפית כחולה" ו"ספל ורוד".

לוי ארון, התגורר בשנים האחרונות בשכונת קינגסטון שבברוקלין, בדירה אחת יחד עם הוריו ודודו. לוי התגורר בקומה העליונה של הדירה, הוריו בקומה האמצעית ודודו בקומת הכניסה.

משטרת ניו יורק העבירה את הבגדים והצעצועים שנמצאו בביתו של ארון למעבדה, כדי לבדוק דגימות DNA, בניסיון למצוא התאמה בין החפצים שנמצאו למקרי תקיפה ופשע אחרים של ילדים.

מקורות במשטרת ניו יורק מסרו לכתב ה'ניו-יורק פוסט' כי "היו שתי קופסאות בארון ונראה שהן היו שם זמן רב". לדבריהם, החוקרים מילאו 12 ארגזים בחולצות, בז'קטים ובפריטים נוספים מהבית.

החשד באשר למעשיו בעבר של ארון החלו כבר בשבוע שעבר כאשר דווח כי שכנתו סיפרה למשטרה שארון ניסה לחטוף את בנה לפני כשנתיים, והיא הצליחה להבריחו בצעקות.

ביום רביעי, הוגש כתב אישום נגד לוי ארון ובו שמונה סעיפים בהם בין היתר רצח בכוונה תחילה וחטיפה מדרגה ראשונה, בגינם הוא צפוי לקבל מאסר עולם ללא אפשרות למתן חנינה.

בלילה האחרון, הודיע פרקליטו עו"ד ג'רארד מיירון כי הוא פורש מייצוגו של ארון. לדבריו, המצפון לא מאפשר לו לייצג את הרוצח. "הטענות נגדו נוראיות, זה לא משהו שאני רוצה להיות מעורב בו", אמר עו"ד מיירון.